www.neptunpraha.cz | www.pioner.cz | www.tohatsu.cz    
zpět na titulní stránku
Pioner Steady Tohatsu Kontakt O firmě Fotogalerie Servis Bazar Reference info@pioner.cz   
úvod

Pioner 8 Mini Pioner 10 Pioner 11 Sport Pioner 12 Pioner 13 Pioner 15 Pioner 15 Viking Pioner Maxi Pioner Tamaran Pioner Trio Pioner Multi Řídící sloupek

Technické informace

ceník Pioner (PDF)
ceník Pioner Multi (PDF)

katalog ke stažení
(v angličtině, 3.3MB)pro klidnou jízdu daleko od všeho
Pokud si chcete užít klidného dne daleko od všech starostí, bádáním v zátokách, řekách, jezerech či v chráněných částech pobřeží, s využitím například tichého elektrického motoru, nebo pokud radši zajedete na oblíbené místo rybařit, pak tato všestranná loď je určena právě vám.

Se svou skromnou váhou 72kg Pioner 10 může být klidně přepravován na střechách většiny automobilů. Díky čtveřici pevných madel může být loď snadno přenášena na kratší vzdálenosti, popřípadě s využitím nákladového vozíku může být jednoduše převezena i jedním člověkem a zajišťuje tak snadný přístup k jakémukoliv zdroji vody.

Díky hlubokému trupu, který také poskytuje perfektní směrovou stabilitu, veslovat Pioner 10 je požitkem. Loď je vybavena vodotěsnou schránkou pod středním sedadlem. Pioner 10 může být také využit jako vlečný člun pro větší lodě a závěsná oka mohou být uchycena pomocí specielních bodů ve zdvojeném povrchu lodi, který umožňuje snadné zdvihnutí lodi pomocí jeřábu.

Pioner 10 může být poháněn závěsnými motory do výkonu 5k a je dodáván v červeném, modrém, šedém a zeleném provedení.

Schváleno "Det Norske Veritas" a akreditováno "CE".

Doplňkové vybavení: uzavíratelný skladový prostor, přepravní vozík a kombinovaný spouštěcí přívěsný vozík.(viz technické specifikace)