www.neptunpraha.cz | www.pioner.cz | www.tohatsu.cz    
zpět na titulní stránku
Pioner Steady Tohatsu Kontakt O firmě Fotogalerie Servis Bazar Reference info@pioner.cz   
úvod

Pioner 8 Mini Pioner 10 Pioner 11 Sport Pioner 12 Pioner 13 Pioner 15 Pioner 15 Viking Pioner Maxi Pioner Tamaran Pioner Trio Pioner Multi Řídící sloupek

Technické informace

ceník Pioner (PDF)
ceník Pioner Multi (PDF)

katalog ke stažení
(v angličtině, 3.3MB)sportovní cestovatel
Oslovili jsme Helge Duuse, aby pro nás navrhl originál Pioneru 15 Viking a požádali jsme ho, aby vytvořil největší loď ve své třídě, loď která by poskytla prostor pro 6 dospělých pasažérů. Jeho odpovědí byl právě návrh tohoto modelu Pioner 15 Viking. Model pro rok 2005 poskytuje ještě více prostoru. Pioner 15 Viking je perfektní rodinou lodí a se svou velikostí je dostatečně bezpečná i pro malé děti na palubě.

Prostřední sedadlo je tvořeno uzamykatelným prostorem k úschově zavazadel, které může být ještě rozšířeno o středový řídící můstek. Výkon byl zvýšen na 40hp, který zajišťuje dostatek síly na rekreační lyžování, wake boarding a díky "V" tvaru trupu je loď velmi rychlá i s menšími závěsnými motory. Tato univerzální velká loď je ideální k průzkumu zátok a pořeží.

Pioner 15 Viking může být poháněn motory do výkonu 40hp a je dodáván ve žluté a šedé barvě.

Schváleno "Det Norske Veritas" a akreditováno "CE".

Přídavná zařízení: uzavíratelný skladový prostor, řídící sloupek, štít proti větru, opěrky zad, osvětlení, zábradlí(viz technické parametry).