www.neptunpraha.cz | www.pioner.cz | www.tohatsu.cz    
zpět na titulní stránku
Pioner Steady Tohatsu Kontakt O firmě Fotogalerie Servis Bazar Reference info@pioner.cz   
úvod

Pioner 8 Mini Pioner 10 Pioner 11 Sport Pioner 12 Pioner 13 Pioner 15 Pioner 15 Viking Pioner Maxi Pioner Tamaran Pioner Trio Pioner Multi Řídící sloupek

Technické informace

ceník Pioner (PDF)
ceník Pioner Multi (PDF)

katalog ke stažení
(v angličtině, 3.3MB)


Typ MULTI je využíván pro své vlastnosti hlavně jako pracovní člun pro potápěče,hasiče a policii.
Je vysoce stabilní,má enormní nosnost a je samovýlevný.Má nepotopitelnou příďovou rampu,která
maximálně ulehčuje výstup či nakládání a svou šířkou umožňuje i průjezd invalidního vozíku.prostě nejlepší řešení
Pokud si nejste jisti, která z lodí je určena právě vám, řešení je nasnadě... potřebujete Pioner Multi.

Ačkoliv všechny Pioner lodě jsou vyrobeny se zaměřením na jednoduchý design s co největší možnou všestranností a odolností, Pioner Multi je dokonalým řešením všech vašich potřeb.

Designér Eivind Amble vytvořil loď pro mnoho různých využití, věříme že právě tato loď je světově nejvšestrannějším plavidlem.

S nástupní sklopnou plošinou je Pioner Multi vhodný k použití na moři a díky dvou podélným kýlům se se svou ovladatelností stává velkým konkurentem všech sportovních lodí.

S výkonem do 70hp Pioner Multi může být používán k vodním sportům jako je vodní lyžování a wakeboarding.

Pioner Multi má jedinečný systém sklopné příďové rampy, podobný jako u nákladních plavidel, se snadno ovladatelným náklonem pomocí navijáku, který může být nakloněn do libovolné polohy k dosažení co nejsnazšího nakládání.

Plošina je dostatečně široká k průjezdu většiny kolečkových křesel a také velmi usnadňuje nakládání velkých a těžkých předmětů. Kombinace neuvěřitelného prostoru a obrovský výtlak umožňují naložit na loď náklad do 1200kg.

Tyto vlastnosti si oblíbili členové mnoha organizací a Pioner Multi je tak využíván k různorodým účelům od rekreačních účelů až po záchranné plavidlo.

Multi je také využíván jako pracovní loď na stavbách, přístavními správci, i jako potápěčské plavidlo rekreačních i policejních potápěčů. Nakloněná vstupní plošina a minimální ponor 22cm je také dokonalým pomocníkem pro záchranné práce při záplavách. Možnosti využití jsou zkrátka neomezené.

Pioner Multi může být poháněn motory do výkonu 70hp a je k dispozici ve žluté, červené, šedé a oranžové barvě.

Schváleno "Det Norske Veritas" a akreditováno "CE".

Přídavná zařízení: uzavíratelný skladový prostor, řídící sloupek, štít proti větru, rám pro navigační osvětlení, zábradlí, zdvihové kurty.