www.neptunpraha.cz | www.pioner.cz | www.tohatsu.cz    
zpět na titulní stránku
Pioner Steady Tohatsu Kontakt O firmě Fotogalerie Servis Bazar Reference info@pioner.cz   
úvod

Steady 235 Steady 260 Steady 320 Steady 460

ceník ke stažení

katalog ke stažení
(v angličtině, 1.6MB)

k prohlížení PDF dokumentů je potřeba nainstalovat Acrobat Readerk prohlížení video spotů je potřeba nainstalovat Flash player
Lodě Steady

Polimoon je vedoucí vývojář a výrobce produktů v plastu s 19 operujícími společnostmi v deseti evropských zemí.

Polimoon se zaměřuje na čtyři klíčové oblasti:
 • spotřebitelský obal;
 • obaly chemikálií;
 • lékařské obaly;
 • další příslušenství.


 • V posledních letech Polimoon hodně investoval do výrobních linek a současně se soustředil na vývoj svých výrobků. Skupina Polimoon se dnes stala jednou z vedoucích firem ve svém oboru.

  Polimoon AS, Bjorkelangen produkují nádrže na pohonné hmoty pro Volvo a Scania, nádoby pro uskladnění a dopravu, pontony a vzpruže pro přístavy a rybí farmy, právě tak jako lodě Pioner a Steady.

  Jako všechny Polimoon jednotky, Polimoon AS, Bjorkelangen je ISO 9001-2000 uznávaný - nadstandartní záruka vysoké úrovně výroby.

  Polimoon začal s výrobou Steady na podzim roku 2003 a na tomto základě také kvalitativně vylepšil všechny své vyráběné modely. V prvním ročním období byl Steady jednou z nejlépe prodávaných značek v Norsku.

  Bezpečí a kvalita byla vždy v popředí všech našich designů. Steady lodě splňují CE předpisy a jsou také ověřené a kontrolované Det Norske Veritas.

  Lodě Steady jsou zhotoveny z polyetylénu - materiál který toleruje teploty od tropických veder po artické zimy. Materiál je UV stabilní, přátelský k prostředí a recyklovatelný. Lodě Steady si zakládají na designu. Jejich enormní pevnost a nosnost z nich dělá ideální volbu pro rekreanty i profesionální uživatele.