www.neptunpraha.cz | www.pioner.cz | www.tohatsu.cz    
zpět na titulní stránku
Pioner Steady Tohatsu Kontakt O firmě Fotogalerie Servis Bazar Reference info@tohatsu.cz   
úvod

TLDI - úvod TLDI 90/70 TLDI 50/40 TLDI 140 TLDI 115

čtyřtakty:

30/25 18/15/1.9 9.8/8 6/5/4 3.5/2.5

dvoutakty:

140/120/90/70/60/ 50/40d 40c/30/25 18/15/9.9/9.8/8 5/3.5/2.5

ceník ke stažení

katalog ke stažení
(v angličtině, 3.5MB)


technické informace ke stažení
k prohlížení PDF dokumentů je potřeba nainstalovat Acrobat Reader

Tohatsu - Přinášíme spolehlivost


My, lidé v Tohatsu věříme, že vyrábíme nejspolehlivějším motory na světě.

Proč je tomu tak:

Každý výrobek je testován před tím než opustí továrnu. Není testován šroubek po šroubku, ale kompletní motor ve vodní nádrži.

Po spoustu let, jsou motory Tohatsu považovány odborníky za nejspolehlivější - od lodních redaktorů respektovaných pro své rozsáhlé znalosti v oboru, až po zkušené techniky pracujících s různými značkami.

Naše nová technologie motorů s přímým vstřikování TLDI využívá stejných, jednoduchých motorů, které jsou osvědčeny miliony hodin provozu ve všech možných podmínkách. Pouze jsme změnili způsob přísunu vzduchu a benzinu tak abychom získali ještě vyšší výkon.

Žádná technologie není zavedena do výroby dokud nejsme přesvědčeni, že poskytne dostatek spolehlivosti, pro kterou jsou naše motory slavné.

Tohatsu prodejci a mechanici jsou považováni za úplně nejzkušenější ve svém oboru.

Tohatsu vyrábí lodní motory od roku 1956 a za posledních 48 let se prosadili svou spolehlivostí ve více než 120 zemích po celém světě, od USA do Finska, Argentinu, od Maroka přes Indonésii až po Austrálii.Ve skutečnosti je Tohatsu největším výrobcem lodních motorů na světě.

Nejdůležitějším měřítkem při výběru motoru je spolehlivost a nikdo nedokáže zaručit takovou spolehlivost jako Tohatsu.

 

Průkopník závěsných motorů

1922, jako první v Japonsku Tohatsu zahajuje výzkum a výrobu malých, benzinem poháněných motorů. Od té chvíle se motory Tohatsu vyvíjí k použití v motocyklech, sněžných skútrech, vodních čerpadlech, stejně tak jako závěsných lodních motorech a s úspěchem se používají po celém světě.

1956, Tohatsu zavádí výrobu vzduchem chlazených závěsných motorů 1.5 HP, OB2 se stává prvním závěsným motorem vyráběným v Japonsku. Tohatsu rok od roku rozšiřuje nabídku různých variant a provedení motorů se stále stejným, jednoduchým oceněným designem a přispívá tak k modernizaci závěsným motorů do podoby ve které je dnes známe.

Tohatsu vyrábí jedny z nejsilnějších, nejspolehlivějších a nejodolnějších motorů na světě. Naší nejvyšší prioritou je vyrábět motory,které uspokojují naše nejnáročnější kritiky, naše zákazníky! Tohatsu směle vkročí do 21 století a bude neustále pokračovat ve vývoji a vylepšování motorů, šetrným k životnímu prostředí, pro potřeby loďařů po celém světě.