www.neptunpraha.cz | www.pioner.cz | www.tohatsu.cz    
zpět na titulní stránku
Pioner Steady Tohatsu Kontakt O firmě Fotogalerie Servis Bazar Reference info@pioner.cz   
úvod

Pioner 8 Mini Pioner 10 Pioner 11 Sport Pioner 12 Pioner 13 Pioner 15 Pioner 15 Viking Pioner Maxi Pioner Tamaran Pioner Trio Pioner Multi Řídící sloupek

Technické informace

ceník Pioner (PDF)
ceník Pioner Multi (PDF)

katalog ke stažení
(v angličtině, 3.3MB)

lehká loď s výkonem těžkých

Při designu Pioner 11 Sport jsme chtěli vyrobit levnou malou sportovní loď bez kompromisů. Ať má sloužit jako rodinná loď, sportovní člun pro děti či velký a silný tahač, je Pioner 11 Sport ideální volbou.

Má agresivní, lehký a hluboký "V" trup, který poskytuje impozantní výkon bez potřeby velkého a silného motoru. S 15hp závěsným motorem Pioner 11 Sport se snadno vzepře i se dvěma dospělými na palubě k velkým výkonům a poskytne vzrušující projížďku.

Velká šířka lodi zajišťuje fantastickou stabilitu a vysoký vztlak umožní, i když je loď kompletně zaplavená vodou, její udržení na hladině. Hluboký trup tvaru "V" zajišťuje pohodlnou a suchou jízdu i za špatného počasí. Řízení je integrováno přímo ve výlisku lodi a je vybaveno velkým úložným prostorem pro benzín a dalším vybavením přímo pod místem kormidelníka.

Paluba má protiskluzový vzorek a je samovýlevná. Pro přizpůsobení lodi Pioner 11 Sport k vašim představám se vyrábí spousta doplňujícího vybavení. Pioner 11 Sport může být poháněn motory do 15hp a vyrábí se v červené a šedé barvě. Schváleno "Det Norske Veritas" a akreditováno "CE".

Přídavná zařízení: uzavíratelný skladový prostor, opěrka zad, světelný sloupek, zábradlí.(viz technické parametry).