www.neptunpraha.cz | www.pioner.cz | www.tohatsu.cz    
zpět na titulní stránku
Pioner Steady Tohatsu Kontakt O firmě Fotogalerie Servis Bazar Reference info@pioner.cz   
úvod

Pioner 8 Mini Pioner 10 Pioner 11 Sport Pioner 12 Pioner 13 Pioner 15 Pioner 15 Viking Pioner Maxi Pioner Tamaran Pioner Trio Pioner Multi Řídící sloupek

Technické informace

ceník Pioner (PDF)
ceník Pioner Multi (PDF)

katalog ke stažení
(v angličtině, 3.3MB)vhodný na práci, ještě více na hraní
Na vodě je Pioner Maxi velmi tradičně vypadající loď. Pioner Maxi má hluboký "V" trup, který poskytuje velmi přesné manévrování a pohodlnou jízdu i za zhoršeného počasí.

Pokud by se o některé lodi dalo tvrdit, že je "vlkem v ovčím rounu" pak je to právě tato. Díky své šířce a vyvážení je Maxi nezapomenutelně stabilní lodí.

K dispozici jsou dva velkorysé úložné prostory na benzín a ostatní vybavení. Loď je určena k přepravě až pěti osob. Tyto parametry činí z tohoto modelu jak ideální loď pro volné chvíle, tak i záchranné plavidlo pro plachetnicové kluby, rekreační střediska atd.

Motor může být ovládán řídící pákou, popřípadě řídícím můstkem. Loď má hlubokou palubu a ke zvýšení bezpečnosti lze dodat nerezové zábradlí. Stejně jako modely 13 a 15 je i Maxi samovýlevná loď. Může být osazen motorem do 15k a je vyráběn v červené a šedé barvě.

Schváleno "Det Norske Veritas" a akreditováno "CE".

Přídavná zařízení: uzavíratelný skladový prostor, řídící sloupek, světelný sloupek, přední a zadní zábradlí.(viz technické parametry).